Creater
Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater Creater

Creater

Creater je celokové yoyo od Top Yo, které je určené především začínajícím yoyerům. Ihned po vyndání z krabičky je Creater responsivní a hodí se tak na naučení základních triků. Ke každému Createru však dostanete i neresponsivní set (delší osičku a konkávní ložisko). Jakmile yoyo přenastavíte (vyměníte osičku a ložisko), stává se z Createru neresponsivní/nevracecí pokročilé yoyo, které s přehledem zvládne středně pokročilé yoyo ale i pokročilé triky. Celkově je yoyo velmi dobře a přesně zpracováno, jede naprosto čistě, má výborný povrch a chválíme i tvar. Za 499,- tedy dostanete plnohodnotné kovové yoyo, které zvládne triky od úplných začátečníků až po nejpokročilejší.

Dostupnost: Není skladem

499,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Top-Yo
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 66.5
Průměr (mm) -1- 55.2
Gap (mm) -2- ---
Šířka (mm) -3- 38.4
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Super
Yoyo creater vlastním jen chvíli a je to bomba je odolné a velmi dobře se točí.
Recenze od Creater (Odeslané 18.07.2019)
Pro začátečníky a pro mírně pokročilé
Yoyo se sice točí dobře ale chtělo by to mnohem větší osičku.Jestli přemýšlíte o Yoyo arow nebo creater upřednostnil bych yoyo arow nebo one jsou levnější a lepší pro začátek!ale i pro mírně pokročilé triky!!
Recenze od Yoyer (Odeslané 30.03.2019)
arrow nebo creater?
Dobrý den. jaké yoyo bych měl prosím zvolit? Tohlem nebo YoyoFactory Arrow? Nebo jiné yoyo do 500? Líbí se mi možnost přejít z responsivní na neresponsivní . stepan

SLUSNY: Ahoj Štěpáne,

obě tyhle yoya jsou super volba pro začátečníky, zároveň ale zvládnou i pokročilé triky. Právě díky druhému ložisku, které je součástí balení. Více doporučujeme Arrow protože kovové tělo yoya není úplně nutností a navíc má horizontální fingerspin huby.
Recenze od stepan (Odeslané 11.03.2019)
Super
Super yoyo je to můj první hliník a fakt bomba!
Recenze od Kačka (Odeslané 05.03.2019)
Velmi libovoučké yoyo
Velmi kvalitní a bytelné yoyo. Používám ho od svých začátků a zatím nebyl problém. Recenze od Cápečkos Wajnos (Odeslané 01.02.2019)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Creater
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba