Selene
360 Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene Selene

Selene

TopYo přichází s novými barevnými kombinacemi modelu Selene a musíme říci, že jsme opravdu fascinování. Nadprůměrná šířka yoya pomáhá snadnějšímu trefování stringu například při eli-hopech ale klidně i v horizontálních tricích. Jednoduchý organický tvar yoya si ihned oblibíte a nebudete ho chtít dát z ruky.
Co je na tomto modelu speciální jsou jeho barvy. Na Instagramových postech tyto krásky sklízí jednu pochvalu za druhou, ještě nádhernější jsou ale yoya Selene, když se točí. Každá kombinace má svůj unikátní vzhled a my jsme si jisti, že si je zamilujete stejně jako my.

Dostupnost: Skladem

1 099,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Top-Yo
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.8
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 48
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Selene
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba