Yoyeur
Yoyeur Yoyeur Yoyeur Yoyeur Yoyeur Yoyeur Yoyeur

Yoyeur

Představujeme Vám limitovanou edici oficiálního yoya Mistrovství světa v yoyování - BU2R by Turning Point. Tato signovaná série byla speciálně vytvořena japonským šampiónem Kentarem Kimurou, který řekl své "ne" levné sériové výrobě. Věnuje se precizní práci s materiály a jeho yoya patří ke světové špičce.

Ve spolupráci s městskými projekty BU2R vytvořil limitovanou edici sta kusů červeného yoya osázeného krystalky Preciosa, zasazeného do designové knihy "Yoyeur" mapující českou yoyo scénu za posledních 10 let.

O výtvarnou stránku knihy se postaral český grafik a výtvarník FunkFu, který zároveň vytvořil i originální videoklip.

Limitovaná edice BU2R by TurningPoint byla k dostání pouze během Mistrovství světa v yoyování 2014 a nyní v naší prodejně.

Dostupnost: Není skladem

4 999,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Turning Point
Tvar Butterfy
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 68.00
Průměr (mm) -1- 53.14
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 42.00
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Yoyeur
Výrobce

turning point yoyo

Kentaro Kimura je mistr světa v kategorii 3A z roku 2009 a několik let studoval a žil v Praze. Kromě toho je mistrem designování yoyí a také je šéfem firmy Turning Point. Jeho yoya jsou vyráběna s japonskou precizností "made in Japan". Na kvalitu a na výkon je kladen neuvěřitelný důraz. Díky téměř 20 letům zkušeností s moderním yoyováním toho Kentaro o tomto sportu ví opravdu hodně a veškeré své znalosti používá při navrhování Turning Point yoyí, ty patří jednoznačně mezi nejlepší na světě.

Doprava a platba