St. Elmo
360 St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo St. Elmo

St. Elmo

St. Elmo je monometalová verse Palpatition a podle nás je to rozhodně jedno z nejlepších yoyí ve své cenové kategorii. St. Elmo vypadá úplně jednoduše a celkem obyčejně. Ale váha, velikost, povrch, tvar, materiál i zpracování jsou tak povedené, že St. Elmo prostě všechno výborně kombinuje a jede opravdu super.

Dostupnost: Skladem

1 649,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Turning Point
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65,5
Průměr (mm) -1- 56.01
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 42.64
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- 16mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: St. Elmo
Výrobce

turning point yoyo

Kentaro Kimura je mistr světa v kategorii 3A z roku 2009 a několik let studoval a žil v Praze. Kromě toho je mistrem designování yoyí a také je šéfem firmy Turning Point. Jeho yoya jsou vyráběna s japonskou precizností "made in Japan". Na kvalitu a na výkon je kladen neuvěřitelný důraz. Díky téměř 20 letům zkušeností s moderním yoyováním toho Kentaro o tomto sportu ví opravdu hodně a veškeré své znalosti používá při navrhování Turning Point yoyí, ty patří jednoznačně mezi nejlepší na světě.

Doprava a platba