Whip - Marble
360 Whip - Marble Whip - Marble Whip - Marble Whip - Marble Whip - Marble

Whip - Marble

Whip Marble je speciální edice yoya Whip vydaná v nové barvě. Kromě toho, že má tato edice unikátní barvu tak má HALF SPEC C ložisko, které je responsivní (vracecí), celé yoyo je tak nastaveno pro začínající yoyery.

Whip je plastovým yoyem od firmy Yoyofactory. Jeho výkon je v poměru k ceně neuvěřitelně dobrý. Whip je velmi jednoduchý avšak kvalitně vyrobený. Konstrukce působívelmi robustně a tvar krásně padne do ruky. Uvnitř tohoto super kousku se nachází velké kuličkové ložisko a jako response system slouží úzké pady. Dle tvaru je vidět, že většina váhy je směrována k okrajům yoya, to zajišťuje dostatečný sleeptime a stabilitu.

Dostupnost: Skladem

199,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 56,4
Průměr (mm) -1- 54
Gap (mm) -2- 4,2
Šířka (mm) -3- 41
Ložisko -4- SPEC C
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
10/10
Tohle yoyo už mám asi 6 dní a jsem scela spokojen. Jestly hledáte yoyo pro středně pokročile tak je vhodné toto yoyo. Dávam yoyu 10/10 a dokonce jsem k yoyu dostal podpis Ann Connolly :). Recenze od Best yoyo xD (Odeslané 04.11.2013)
Super
Jeto bomba Recenze od Je to Bomba (Odeslané 26.09.2013)
podekování
tohle yoyo je fakt bomba je strašně tichý a má sleep asi 1 min. a 30 vteřin yoyo factory se zase vyřádilo cus Recenze od robik cz (Odeslané 07.09.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Whip - Marble
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba