Yinachi Onestar by Pasta Oner
Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner Yinachi Onestar by Pasta Oner

Yinachi Onestar by Pasta Oner

Agentura Yinachi přišla na svět s unikátním projektem. Rozhodla se propojit yoyo s uměním a dala tak dohromady nejoblíbenější plastové yoyo Onestar se známým českým streetartistou Pastou Onerem. Výsledkem je speciální edice Yinachi Onestar by Pasta Oner. Tahle Onestar je tedy kusově limitovaná, nese naprosto unikátní design umělce Pasty, který ji trikem "Walk the Dog" pokřtil v prosinci na finále Spinking v DOXu a k dostání je navíc exkluzivně v ČR.


Onestar je plastovým yoyem od americké společnosti Yoyofactory. Již z názvu vyplívá, že jde o spojení yoyí One a Protostar. Onestar byla velmi dlouho očekávána a jsme rádi, že hit tohoto roku můžeme nabídnout i v našem shopu. Kvalitní plast a jednoduchost od One a osvědčený tvar od Protostar fungují dohromady velmi dobře a Onestar je plnohodnotné freestyle yoyo s více než dostatečným "sleepem", snadnou ovladatelností a vysokou stabilitou. O tom, jak náročné triky zvládne vás přesdvěčí Vashek Kroutil (5x mistr ČR a mistr Evropy) ve videu uvedeném pod popisem. Yoyofactory se opět vytáhla a pokud již zvládáte bind a základy yoyování tak je Onestar ideální volba.


U každého plastového yoya je potřeba být opatrný při utahování a yoyo nepřetahovat silou.

Dostupnost: Není skladem

375,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64
Průměr (mm) -1- 55.3
Gap (mm) -2- 4.9
Šířka (mm) -3- 42.9
Ložisko -4- C
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (7)
Výborné!!!!!!!!!!
Yoyo už mám nějakou dobu, a nikdy žádné problémy. Jdou s ním i pokročilejší triky jako např. Gyroscopic Flop atd. Doporučuji!!! Recenze od OndrejRoubal (Odeslané 06.11.2019)
BEST YOYO ZA SUPER CENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yoyuju 7 měsíců uplně v pohodě si s ním dávám whirst mount eiffel tower!!! Recenze od Agent007 (Odeslané 06.06.2016)
Super
Je super mám ho od vánoc a už umím 7 pokročilích triků Recenze od VojtaTV (Odeslané 20.01.2016)
Recenze od Dana
OneStar je nej nej yoyo obednal sem si ho pak rozbalil a tam 2 fialovy provazky plakat nalepky (yoyofactory,Wok the Duck) mam na yoyou sklicka lozisko uple HUSTY Recenze od yoyoer (Odeslané 23.03.2014)
dobre
skoušel jsem ho u kamoša a je fakt dobre lozisko c supr uz sem si ho obědnal prostě doporučuju Recenze od domino (Odeslané 11.03.2014)
10/10
Tohle YoYo je velmi dobré
Dobré jsou ještě nálepky, plakát a design yoya.
Škoda je, že triko není k zakoupení.
Prostě 10/10
Recenze od mYCKEY hONZA (Odeslané 07.03.2014)
asi
Zrovna sem si ho objednal Recenze od kauz (Odeslané 11.02.2014)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Yinachi Onestar by Pasta Oner
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba