Glide
Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Splash Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide
-34.31%

Glide

Firma Yomega se po pauze opět vrací a tentokrát chce dokázet, že kromě začátečnických yoyí a 2A yoyí má své místo i mezi profesionálního yoyování. Na trh přichází s Elite Metal line do které patří i model Glide.

Glide se představuje hned v několika barevných kombinacích a v několika variantách: jednobarevné, sparkles a splash. Všechno barvení je doplněné gravírováním laserem. Stabilitu dodává Glidu výrazný H-shape, tvar prošel dlouhým testováním Yomegy. Váha je rozložena do středu a od středu poté do krajů yoya, výrobce dodává, že tím Glide ziskává výbornou rovnováhu mezi klasickým a soutěžním yoyováním. Velmi ale oceňujeme to, že v základní výbavě najde Dif-E-Yo konkávní ložisko, které je stále považováno za to nejkvalitnější na trhu. Glidu zajišťuje dostatečný sleep time a velmi plyunuly neresposnivní chod.


Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 749,00 Kč

Special Price 1 149,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Yomega
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 68,3
Průměr (mm) -1- 55,95
Gap (mm) -2- 4,4
Šířka (mm) -3- 42,8
Ložisko -4- C
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Glide
Výrobce

yomega yoyo

Yomega je jednou z tradičních yoyo firem. Yoya vyrabí Yomega už od roku 1983 a už v roce 1984 si patentovala yoyo s technologií "brain", která umožňovala yoyu se automaticky protáčet a poté i automaticky vrátit. Ve stejný rok začala trojice Michael Caffrey, Alan Amaral a Joyce Amaral vyrábět tato yoya ve své garáži v Massachusetts. Yoya se potkala s velkou oblibou a začala se okamžitě prodávat do celého světa. Z Yomegy se stal jeden z největších výrobců na světě. V roce 1999 a 2000 Yomega dokonce spolupracovala s restauracemi McDonalds na prodeji yoyí.

Doprava a platba