Airwave
360 Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave Airwave

Airwave

Airwave je novinka od Yoyofactory, která se hodí jak pro 4A profíky, tak i pro začátečníky. Oproti svému předchůdci yoyu Filight je Airwave ještě o něco širší a váha je tentokrát situována více na střed yoya, takže každý 4A bind s ním jde jako po másle.

Airwave má navíc na stránách kovové kroužky, které se perfektně hodí při horizontálnlních fingerspinech.

Dostupnost: Není skladem

749,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Step Straight
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 78.4
Průměr (mm) -1- 73.9
Gap (mm) -2- 2.05
Šířka (mm) -3- 65
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 4A / Offstring
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Airwave
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba