YoyoFactory Arrow Glow
YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow YoyoFactory Arrow Glow

YoyoFactory Arrow Glow

Arrow Glow, je svíticí a vylepšená verze yoya Arrow. Jde o neresponsivní yoyo s před vyčištěným Center Trac C ložiskem. Arrow Glow má stejný tvar jako yoyo Arrow, navíc má však kovové zátěžové kroužky, které yoyu dávají lepší rozložení váhy, více stability a sleeptimu.


Arrow Glow je limitovaná edice a část tohoto yoya byla vyrobena ze speciálnío plastu. který po nasvícení svítí ve tmě.


Dostupnost: Skladem

499,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.07
Průměr (mm) -1- 53.2
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 41.2
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Arrow Glow
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba