B-Grade Confusion GT
B-Grade Confusion GT B-Grade Confusion GT B-Grade Confusion GT B-Grade Confusion GT B-Grade Confusion GT B-Grade Confusion GT

B-Grade Confusion GT

Confusion je čistě jenom o zábavě a o stylu. Jde o retro yoyo, které se vrací k základům yoyování a to jak tvarem tak především tím, jak jede. Je kovové, responsivní a o dost jiné než dosavadní yoya. Zároveň se jedná o řadu B-Grade, což znamená, že produkt nesplňuje všechny požadavky k zařazení mezi "Áčkové" produkty. Konkrétně zde se jedná o absenci krabičky. Cena B-Gradu je vždy snížena.
Yoyo je kvůli svým specifickým rozměrům vhodné pro začínající yoyery.

Dostupnost: Není skladem

499,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Classic
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 56
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 2.8
Šířka (mm) -3- 35
Ložisko -4- A
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: B-Grade Confusion GT
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba