B-Grade Czech Point
360 B-Grade Czech Point B-Grade Czech Point B-Grade Czech Point B-Grade Czech Point B-Grade Czech Point

B-Grade Czech Point

Vashek Kroutil je mistr Evropy a celkem 5x mistr České Republiky, je také členem YoyoFactory a SLUSNY týmu. A právě Czech Point je jeho novým a dlouho očekávaným signature modelem. Vývoj Czech Pointu má na svědomí japonský yoyo mistr Kentaro Kimura, který ve spolupráci s Kubou Kroutilem (starším bratrem Vashka) celé yoyo ušili dle Vashkových potřeb. Design navrhli společně a vycházeli přitom z populárního CZM8VK (Czech Mate), výroba potom už zůstala na YoyoFactory. Czech Point má velmi pohodlný tvar, velikost i váhu, které yoyu dávají výborný mix stability, ovladatelnosti a sleep-timu. Za zmínku stojí rozhodně povrch, který je upraven tak aby yoyo zvládalo všechny typy grindů. Pokud hledáte moderní, všestrané profesionální yoyo, s příjemným feelem a rozumnou cenou tak Czech Point je model, který můžeme vřele doporučit.
B-Grade značí 2. jakost - to znamená, že yoya mohou mít menší výrobní vady. Jedná se ale stále o kvalitní kousky, se kterými můžete dělat i ty nejtěžší triky.

Dostupnost: Není skladem

449,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.2
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4
Šířka (mm) -3- 43.1
Ložisko -4- SPEC C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
B-Grade
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co to znamená B-Grade. Recenze od Matěj (Odeslané 15.11.2018)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: B-Grade Czech Point
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba