YoyoFactory Bag
YoyoFactory Bag YoyoFactory Bag YoyoFactory Bag YoyoFactory Bag YoyoFactory Bag YoyoFactory Bag

YoyoFactory Bag

Yoya, provázky, náhradní ložiska, učení do školy, láhev s pitím, mobil, notebook a spoustu dalších. Moderní yoyeři, potřebují mít vše u sebe a to je někdy nelehký úkol. Yoyofactory připravilo Yoyo Bag, do které se vše vejde, má spoustu přihrádek a 8 speciálních kapes přímo na yoya.

Dostupnost: Skladem

549,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
Very gud.
Actually, this bag really surprised me. 8 "pockets" for yoyos have more potential than you might think. I've used it for a small string pack or usb charger cables and earphones. The inside is great. For yoyo meets/contests it's literally made, but it also fits books for school. Getting big books (A4) inside is a little bit sketchy, but still fits. Personally, I would be happy if it was a little bit wider. The fact you can change the strap/the part where it is on your shoulder is good. If you don't like it, just change it. The size of the bag is well balanced. Not too big and not too small. It doesn't get in the way. The sides of the bags are very well used. On one side, you can put in your 0,5 liter bottle or thermos cup/bottle. On the other side, you can hang your keys or bigger yoyos like 4a/offstring yoyos, like Cory Hendon showed in the video. *In the product description too.* Recenze od Gud Guy Erick (Odeslané 15.01.2018)
Boží
Mam to doma asi tyden a je to bozi! Recenze od Yosam9 (Odeslané 21.10.2014)
MOC drahé
být to o 50% levnější už to mám doma Recenze od luki1311 (Odeslané 06.10.2014)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Bag
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba