YoYoFactory Boost Afterburner
360 YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner YoYoFactory Boost Afterburner

YoYoFactory Boost Afterburner

Boost je soutěžní monometalové yoyo od americké YoYoFactory. Na pohled jeho tvar může působit obyčejně, opak je však pravdou. Když ho vezmete do ruky tak zjistíte, že díky jeho tvaru perfektně zapadne mezi prsty. Jde o signature model mistra USA Alexe Hattoriho, který při výrobě dbal především na preciznost a čistotu zpracování. Jde opravdu o luxusní kousek, který se Yoyofactory velmi povedl.

Ve videu níže můžete vidět review na toto yoyo od Ann Connolly, známe americké yoyerky žíjící v Praze a zároveň i video od samotného Alexe, který Vám ukáže pořádný bomby s jeho 3Ačkem.

Dostupnost: Skladem

1 519,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.58
Průměr (mm) -1- 58
Gap (mm) -2- 4,3
Šířka (mm) -3- 44
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoYoFactory Boost Afterburner
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba