Boss
Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss Boss

Boss

Boss je novinkou roku 2016 a jde o nejdostupnější celokovové yoyo od YoyoFactory. Za velmi příznivou cenu míří Boss do rukou všech yoyerů, kteří se poohlíží po svém prvním neresponsivní či prvním celokovovém yoyu. Boss má totiž již předvyčištěné SPEC C ložisko a úzké silikonové pady jako response system, ihned po vybalení není tedy nic potřeba nastavovat protože Boss jede tak jak má. Kromě solidního, spolehlivého a hladkého chodu nabízí velmi dobrý povrch, hliníkové tělo a čisté barvení. Boss má příjemný oblý tvar a díky menším rozměrům nebudou mít s jeho ovladatelností problém ani mladší yoyeři.

Dostupnost: Není skladem

799,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.7
Průměr (mm) -1- 50.7
Gap (mm) -2- 4.35
Šířka (mm) -3- 41.4
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Dobré
Yoyo je to velmi dobré, ale chybí stabilita. Wind up s tímhle jde hodně těžce. Na druhou stranu má dobrý sleep a perfektně zvládá náročné triky včetně grindů. Velká výhoda je hranka se kterou se dají dělat grindy "na nehtu". Doporučuji. Recenze od Martin (Odeslané 17.04.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Boss
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba