Die Nasty
360 Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty Die Nasty

Die Nasty

Die-Nasty je plastové yoyo určené pro yoyery, kteří už zvládají základy jako Trapézu nebo Bind. Jde o klasické H-Shape yoyo, které je určeno nejen na 1A triky, ale například i na 3A nebo 5A. Toto yoyo navíc designoval mistr světa právě 5A stylu (neboli Freehandu), proto pro Vás máme k tomuto yoyu speciální akci:
Při koupi jakékoliv barvy yoya Die-Nasty získáte navíc Freehand protizávažíčko zdarma, takže pokud chcete s Freehandováním začít, tento produkt je pro Vás správna volba.

Dostupnost: Není skladem

249,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-Shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.2
Průměr (mm) -1- 55.8
Gap (mm) -2- 4,1
Šířka (mm) -3- 41.8
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Die Nasty
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba