YoyoFactory Edge Beyond
360 YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond YoyoFactory Edge Beyond

YoyoFactory Edge Beyond

Edge Beyond je pokračování veleúspěšného Edge - signature modelu Evana Nagao. Když tenhle dvojnásobný mistr USA Edge Beyond poprvé použil poprvé na soutěži, byl z toho hned titul mistra světa. Stalo se to letos v Šanghaji (video dole) a Evan nemohl svoje yoyo představit lépe. Edge Beyond je bimetalové yoyo a zátěžové kroužky jsou opravdu masivní, tvoří většinu celého yoya. Speciální je i ložisko (NSK vyrobeno v Japonsku) a také osička, která je vyrobena z titanu. Tohle je zkrátka aktuální top yoyo a bude těžké ho jen tak překonat.

Dostupnost: Skladem

3 299,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.8
Průměr (mm) -1- 53.4
Gap (mm) -2- 4.45
Šířka (mm) -3- 47.0
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Edge Beyond
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba