Edge
360 Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge Edge

Edge

Evan Nagao je v současnosti jedním z nejsledovanějších yoyerů na světě. Kromě toho, že minulý rok vyhrál Mistrovství světa, tak má na svědomí pár virálních yoyo videí nebo například skládá písničky. Proto není divu, že si nasbíral spousta fanoušků po celém světě. YoyoFactory přímo Evanovi navrhlo Edge - nové bimetalové yoyo (hliníkové tělo, ocelové zátěžové kroužky). Evan si potrpí na opravdu extrémní triky a proto i na to je Edge připraven, a zvládne opravdu cokoliv. Ke všemu má navíc Center Trac ložisko již v základu, nádherný odlehčený feel a přitom drží, jak ve sleep-timu, tak ve stabilitě.

Dostupnost: Není skladem

2 149,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65
Průměr (mm) -1- 55
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 46.76
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
super yoyo
Yoyo jede čistě, je lehké, je trochu dražší ale tak to uplně nevadí. Je to docela yoyo na vše co máte rádi. Speed,slack, tech. triky. Určitě dopuručuju, i přes to že je dražší Recenze od Tomáš (Odeslané 26.12.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Edge
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba