Edge Ultimatum
360 Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum Edge Ultimatum

Edge Ultimatum

Yoyofactory:


Edge Ultimatum je nové signature yoyo Evana Nagao - mistra světa roku 2018 . Při výrobě yoyí se řídí filozofií designu, která se odráží v jeho tricích. Bere v potaz každý element, který používá ve freestylu a podle toho designuje i své yoyo.


Jeho freestyly obsahují těžké prvky eli hopů, suicidů a horizntálních triků. Proto je jasné, že jeho signature yoyo musí být široké, stabilní a bude na něj zkrátka spoleh.


Edge Ultimatum má větší rozměry než klasické yoyo, ale věřte, že až Edge Ultimatum zkusíte, nebudete chtít jít zpět.

Dostupnost: Není skladem

1 249,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Ne
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.7
Průměr (mm) -1- 59
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 51.5
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Edge Ultimatum
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba