Elec-Trick LED
Elec-Trick LED Elec-Trick LED Elec-Trick LED Elec-Trick LED Elec-Trick LED Elec-Trick LED

Elec-Trick LED

Elec-Trick je freestylová káča s ložiskem. Velmi snadno se díky ložisku točí a tak je hodí pro začátečníky ale i pokročilé káčery. Elec-Trick má moderní, ostře otevřený tvar, který dává káče dostatečnou stabilitu při trikování. Stejně tak i celková velikost byla zvolena vhodně pro udržení těžiště ve správné výšce. V balení najdete kromě samotné káči i manuál, náhradní hrot, provázek s destičkou a kroužkem pro namotávání. Tělo je vyrobeno z velmi pevného plastu aby káča odolala častým nárazům na zem, nemusíte se tak bát, že se po pár hodech rozbije.

Elec-Trick LED má navíc ještě LED diody zabudované uvnitř káči, které se po roztočení rozsvítí a dělají tak super světelný efekt. Navíc se s Elec-Trickem LED dá káčovat i v noci (LED dioda svítí modře).

Dostupnost: Skladem

399,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Spintop
Vracení do ruky Ne
Váha (g) 64,7
Průměr (mm) -1- 58,22
Gap (mm) -2- ---
Šířka (mm) -3- 75,97
Ložisko -4- Ne
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl Spin Top / Káča
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Elec-Trick LED
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba