Flame
360 Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame Flame

Flame

Flame je jednou z největších novinek od Yoyofactory v roce 2020. A jedná se o unikát hned z několika důvodů! Flame je totiž první signature yoyo mistra Evropy Kacpera Pałatyński. Tento polský yoyer už několik let vévodí na každém contestu, na který přijede. Není divu, když si ho do parády vzal mistr světa Gentry Stein a pomohl mu například s freestylem právě na minulé mistrovství Evropy.


Flame je Bimetalové yoyo s H-shapem a klasickým Center Trackem uvnitř. Speciální je v tom, že jeho střed je z delirinu, který je více kluzký pro string a nebude se Vám tak yoyo zasekávat ani v nejkomplikovanějších mountech. Pokud hledáte opravdu prémiové yoyo, Flame můžeme rozhodně doporučit.

Dostupnost: Skladem

2 199,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65,6
Průměr (mm) -1- 56,6
Gap (mm) -2- 4,6
Šířka (mm) -3- 48,1
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Flame
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba