Hubstack
Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack Hubstack

Hubstack

Yoyofactory přichází s novinkou, ta se jmenuje Hubstack a za překvapivě nízkou cenu toho nabízí opravdu hodně. Hubstack nevychází z žádného z předešlých Yoyofactory modelů, má tedy kompletně nový tvar. Ten se povedl na výbornou, Hubstack se výborně drží, je optimálně velký a yoyo je při trikování solidně stabilní. Každého yoyera potěší nové hubstacky (protáčecí uchýty na boku yoya). V YoyoFactory produktové řadě nahrazuje Hubstack yoyo Grind Machine. Uvnitř najdete Half SPEC C kuličkové ložisko, které je responsivní, Hubstack je tak vhodný pro všechny začínající yoyery.

Dostupnost: Není skladem

449,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 62.7
Průměr (mm) -1- 58.78
Gap (mm) -2- 3.9
Šířka (mm) -3- 38.67
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Hubstack
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba