YoyoFactory Kui
YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui YoyoFactory Kui

YoyoFactory Kui

YoyoFactory Kui vzniklo ve spolupráci s čínským yoyerem Luo YiChengem a jde o velmi speciální model. Tohle yoyo má celo-kovové tělo, tvar připomíná Avantgarde 1, uvnitř najdete již před vyčištěné, neresponsivní Center Trac ložisko. Co je ale unikátního na tomhle yoyu, jsou LED diody, které se skrývají pod plastovým pogem. Po roztočení tak Kui parádně svítí. V balení je navíc UV pásek, který stačí zapojit do USB a svítí UV světlem, které osvítí nejen yoyo samotné ale i provázek. Provedení i kvalita zpracování jsou super, plastové pogy na boku Kui jsou navíc tvarované na fingerspin grindy.

Dostupnost: Skladem

1 499,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.71
Průměr (mm) -1- 56.2
Gap (mm) -2- 4.55
Šířka (mm) -3- 46.1
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Kui
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba