YoyoFactory Marco
360 YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco YoyoFactory Marco

YoyoFactory Marco

Marco od YoyoFactory je pokračování oblíbeného Horizonu. Oproti svému předchůduci prošel tenhle bimetalový model ale výraznou řadou změn. Nová je konstrukce, Marco je vyrobeno ze dvou odlišných kovů. Úplně nový je také tvar a rozměry, posledním trendem moderního yoyování jsou větší a širší yoya a přesně to Marco splňuje. Uprostřed každá strany stále najdete hub pro horizontální fingerspiny, stejně jako na Horizonu. Marco je signture modelem člena YYF a Horizon týmu Polo Garbkamola, jednoho z nejsledovanějších 1A yoyerů.

Dostupnost: Není skladem

1 299,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.5
Průměr (mm) -1- 57.70
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 46.65
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Marco
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba