YoyoFactory Metal Arrow Glow
YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow YoyoFactory Metal Arrow Glow
-10.96%

YoyoFactory Metal Arrow Glow

Metal Arrow, je celokovová a pokročilá verze yoya Arrow. Jde o neresponsivní yoyo s před vyčištěným Center Trac C ložiskem. Metal Arrow má velmi příjemný tvar a lehce "undersized" velikost, hodí se tak klidně i pro mladší yoyery. Hodně dobře hodnotíme zpracování Metal Arrow, jede totiž naprosto čistě, bez vibrací. Každého yoyer ocení výborný povrch, který skvěle grinduje stejně jako "finger spin hub" na horizontální finger grindy.


Metal Arrow Glow je limitovaná edice a část tohoto yoya byla vyrobena ze speciálnío plastu. který po nasvícení svítí ve tmě.
Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 785,00 Kč

Special Price 699,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.74
Průměr (mm) -1- 54.2
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 41.1
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Metal Arrow Glow
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba