YoyoFactory Monster Edge
YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge YoyoFactory Monster Edge

YoyoFactory Monster Edge

Mistr světa pro rok 2018 - Evan Nagao se dočkal dalšího signature modelu. Tentokrát jde o širší a monometalovou verzi s názvem Monster Edge.

Dostupnost: Není skladem

1 399,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.75
Průměr (mm) -1- 54.9
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 55.4
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Monster Edge
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba