Multitool - černý
Multitool - černý Multitool - černý Multitool - černý Multitool - černý Multitool - černý Multitool - černý Multitool - černý

Multitool - černý

Multi Tool je výborná pomůcka pro všechny yoyery. V malém a stylovém Yoyofactory přívěšku na klíče se skrývá pomůcka na vyndavání ložisek, klíč na povolování osiček a maličký nožík na zkracování provázků.

- Multitool pasuje na ložiska velikost C

Dostupnost: Skladem

179,00 Kč
Recenze
Počet zákaznických recenzí (7)
Výborné
Měl jsem Multitool a byl jsem spokojen... budu si kupovat nový, ale neměl jsem jinak problém vše vyřešit jiným nástrojem. Ložisko přes kleště úplně perfektně... :) Recenze od Folley (Odeslané 17.05.2019)
doporučuju
Jsem rád že jsem si MultiTool koupil už se mi párkrát hodil a jsem s ním spokojený. Recenze od jojer (Odeslané 26.10.2015)
!!!upozornění!!!
Chybí mi to. protože mam kiltera a v nem už se mi zničili 2 ložiska kvůli tomu že jsem je vyndaval kleštěma a to opravdu nejde. NEDĚLEJTE TO !!!!!
Recenze od Vojtěch (Odeslané 14.05.2014)
Zatím......
zatím to nemám........ A LITUJI TOHO Recenze od Kokos129 (Odeslané 19.03.2014)
dokonalé
Je to opravdu výborná věc pro yoyery a za tu cenu je to úplně perfektní opravdu.Máte tam klíč k povolování osiček, pak klíč na ložiska a malý nožíček na stringy + pověšení na klíče Recenze od hulk958 (Odeslané 29.12.2013)
dobry
jeto vsechno v jednom
Recenze od dodo (Odeslané 15.11.2013)
Super mega úžasné :D
Suprové nařádíčko kdekoliv a kdykoliv :D Recenze od Joel (Odeslané 09.07.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Multitool - černý
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba