YoyoFactory MVP 3
YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3 YoyoFactory MVP 3

YoyoFactory MVP 3

MVP 3 neboli "Most Valuable Player" se dočkává již třetího vydání. Tohle yoyo vždycky přináší něco vyjímečného a to platí i tentokrát. MPV 3 má velmi tenké tělo a masivní zátěžové kroužky. Velká část váhy je tak rozdělena přímo na hranách yoya a to je tak velmi stabilní a má opravdu silu. Zároveň má MVP 3 pouhých 63,6 gramů, což mu dává dost rychlosti a pohyblivosti.

Dostupnost: Není skladem

1 169,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-Shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.6
Průměr (mm) -1- 56.05
Gap (mm) -2- 4.7
Šířka (mm) -3- 45.9
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory MVP 3
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba