YoyoFactory ND
YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND YoyoFactory ND

YoyoFactory ND

Oblíbený signature yoyera jménem Nate Dailey je zpět a tentokrát v nové dostupnější verzi. Oproti ND Ultra je toto ND vyrobeno z hliníku 6065.


Dostupnost: Skladem

1 049,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.3
Průměr (mm) -1- 56.65
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 45.7
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Je to mega yoyo feel barvy
Je to mega yoyo feel barvy
Recenze od Lukáš Vinš (Odeslané 19.06.2018)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory ND
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba