YoyoFactory Nine Dragons Glow
YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow YoyoFactory Nine Dragons Glow

YoyoFactory Nine Dragons Glow

Nine Dragons je YoyoFactory yoyo, které se o dost odlišuje od ostatních a nabízí zcela nové možnosti pro triky v moderním yoyování. Nine Dragons má totiž speciální konstrukci složenou ze 3 ložisek (SPEC X vel. C), osičky, 2 plastových částí, 2 kovových částí a 2 spacerů. Díky tomuto systému se Nine Dragons protáčí pouze vnitřní kovová část yoya a okolní plastová část je volná. Yoyo tak můžete volně držet při roztočení v ruce, házet si s ním a opět jej chytat, yoyo se nezastaví. Horizontální finger grindy nikdy nebyly snažší, Nine Dragons stačí jen chytit do ruky a postavit přímo středem na prst.


Nine Dragons Glow je limitovaná edice a část tohoto yoya byla vyrobena ze speciálnío plastu. který po nasvícení svítí ve tmě.

Dostupnost: Není skladem

1 499,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 82
Průměr (mm) -1- 58.9
Gap (mm) -2- 3,7
Šířka (mm) -3- 49
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 25mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Nine Dragons Glow
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba