Olej - Loop/Response
Olej - Loop/Response Olej - Loop/Response

Olej - Loop/Response

Performance Oil Loop/Response od Yoyofactory je olejíček určený na ložiska do yoyí. Označení Loop/Response znamená, že olej zvyšuje návratovost (response). Po aplikaci oleje do ložiska se tedy yoyo vrací na trhnutí.Performance Oil Loop/Response doporučujeme používat společně s yoyem One, Velocity a všemi 2A yoyi...

Dostupnost: Skladem

189,00 Kč
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Dobre
Super olejíček...když namažete ložisko,Responzivní YoYo vás pak o ohdě víc poslouchá Recenze od YoYoCZ (Odeslané 09.11.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Olej - Loop/Response
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba