YoyoFactory Poly Edge
360 YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge
-25.59%

YoyoFactory Poly Edge

Poly Edge je nové yoyo mistra světa Evana Nagaa, který svoji řadu yoyí Edge posunuje opět o kus dál. Evan ví, že k získání titulu mistra US a světa je zapotřebí trénovat každý den a to alespoň několik hodin. Po takové době Vás může i nejoblíbenější yoyo omrzet. Evan situaci přirovnává ke konzumaci jeho oblíbeného sushi. Pokud ho budete jíst každy den, za půl roku už z něho nebudete mít takový požitek.
Proto přichází s novou variantou Edge, tentokrát v plastovém těle s kovovými zátěžovými kroužky uprostřed.
Název Poly Edge je zvolen ze dvou důvodů: jednak je yoyo vytvořeno z polycarbonu a za druhé kvůli uměleckému stylu, který je použit na yoyu - nazývá se Polynesian.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 2 149,00 Kč

Special Price 1 599,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.2
Průměr (mm) -1- 54.9
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 45.3
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Poly Edge
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba