YoyoFactory Poly Edge
360 YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge YoyoFactory Poly Edge

YoyoFactory Poly Edge

Poly Edge je nové yoyo mistra světa Evana Nagaa, který svoji řadu yoyí Edge posunuje opět o kus dál. Evan ví, že k získání titulu mistra US a světa je zapotřebí trénovat každý den a to alespoň několik hodin. Po takové době Vás může i nejoblíbenější yoyo omrzet. Evan situaci přirovnává ke konzumaci jeho oblíbeného sushi. Pokud ho budete jíst každy den, za půl roku už z něho nebudete mít takový požitek.
Proto přichází s novou variantou Edge, tentokrát v plastovém těle s kovovými zátěžovými kroužky uprostřed.
Název Poly Edge je zvolen ze dvou důvodů: jednak je yoyo vytvořeno z polycarbonu a za druhé kvůli uměleckému stylu, který je použit na yoyu - nazývá se Polynesian.

Dostupnost: Skladem

2 149,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.2
Průměr (mm) -1- 54.9
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 45.3
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Poly Edge
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba