Replay Pro
Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro Replay Pro

Replay Pro

Gentry Stein je člen YoyoFactory Contest Teamu a aktuální mistr světa v yoyování. A i tenhle sympatický američan se dočkal svého plastového signature yoya. Nejde ale jen tak o nějaký model, Replay Pro nastavuje zcela novou laťku a tahle pecka s Center Trac ložiskem nabízí neuvěritelný výkon. Pokud hledáte své první neresponsivní/nevracecí yoya tak lépe vypadající yoyo s lepším poměrem cena/výkon rozhodně nenajdete. Replay Pro je jednozačně povedené yoyo a můžeme ho doporučit s zcela čistým svědomím úplně všem yoyerům.

Gentry Stein s tímto yoyem vyhrál dokonce i mistrovství USA v yoyování v roce 2015 a dokázal tím, že výkon tohoto yoya je opravdu neuvěřitelný.

Dostupnost: Není skladem

419,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 69,2
Průměr (mm) -1- 58,3
Gap (mm) -2- 4,1
Šířka (mm) -3- 48,3
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (8)
NEJ
super yoyo točí se dlouho , super tvar , OK i na freehand , hodí se i pro pokročilé i pro experty a za tu cenu se to fakt vyplatí
Recenze od Miky (Odeslané 12.03.2018)
dobry
Da se tam dat resposivni lozisko?

- Ahoj, jasně že dá. HALF SPEC C bychom doporučili a Response/Loop olejíček, pokud chceš aby se yoyo vracelo na trhnutí.
Recenze od f (Odeslané 05.01.2018)
nejlepší
toto yoyo da skoro kilter 2 a ta cena je jeste lepsi Recenze od Kajmu (Odeslané 04.10.2017)
toto yoyo je lepší než protostar a dal by i imagine breakera
nemam co dodat Recenze od repleyman (Odeslané 04.02.2016)
Super
Dost dobré yoyo, nejlepší mezi plastovými.Rozhodně se vyplatí koupit. :D Recenze od WinterSoldier (Odeslané 26.12.2015)
BOMBA
Skvěl YoYo. Za ty peníze je skvělý a je lepší něž protostar a vyrovná se i kovákům. Recenze od Munnel (Odeslané 07.10.2015)
yoyo
Super yoyo jen škoda že jsem si ho objednal za cenu 419 Kč a druhý den když přišlo a zaplatil jsem ho tak jsem se po díval na slušný a to yoyo stálo 289 Kč protože bylo ve slevě.Jinak jsem spokojenej. Doporučuji všem co chtějí svoje první neresponzivní yoyo. Recenze od Radekkiller111 (Odeslané 30.09.2015)
HUSTÝ
To yoyo je větší bomba než protostar a vyrovná se i kovákům. Recenze od Artygleus (Odeslané 22.06.2015)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Replay Pro
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba