Replay Pro - Duklock Ale Čau ed.
Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed. Replay Pro - Duklock Ale Čau ed.

Replay Pro - Duklock Ale Čau ed.

Je to tady - limitovaná ALE ČAU edice slovenského Youtubera Duklocka k dispozici pouze na našem eshopu! Nedávno Duklock opět začal házet s yoyem ve svých videích a dokonce se objevil i ve videu od největšího Youtubera na světě - Pewdiepie! I proto jsme se rozhodli mu udělat tuto speciální edici ALE ČAU!


Nejde ale jen tak o nějaký model, Replay Pro nastavuje zcela novou laťku a tahle pecka s Center Trac ložiskem nabízí neuvěritelný výkon. Pokud hledáte své první neresponsivní/nevracecí yoya tak lépe vypadající yoyo s lepším poměrem cena/výkon rozhodně nenajdete. Replay Pro je jednozačně povedené yoyo a můžeme ho doporučit s zcela čistým svědomím úplně všem yoyerům.


Gentry Stein s tímto yoyem vyhrál dokonce i mistrovství USA v yoyování v roce 2015 a dokázal tím, že výkon tohoto yoya je opravdu neuvěřitelný.


V balení najdete:  • Yoyo Replay od Yoyofactory (limitovaná ALE ČAU edice)

  • Zelený String (provázek)

  • Průhlednou ALE ČAU samolepku


*Ke každému yoyu doporučujeme pořídit i sadu provázků. Provázky je potřeba pravidelně měnit, aby yoyo správně fungovalo.

Dostupnost: Není skladem

525,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 69,2
Průměr (mm) -1- 58,3
Gap (mm) -2- 4,1
Šířka (mm) -3- 48,3
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Replay Pro - Duklock Ale Čau ed.
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba