Shutter
360 Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter Shutter

Shutter

Shutter je yoyem mistra světa 2014 a 2019. Jde o celokovové yoyo pod které se podepsal sám Gentry Stein, člen Yoyofactory týmu a aktuální mistr světa v yoyování. Shutter představen v roce 2013 v Orlandu na Floridě a od té doby se netrpělivě čekalo na jeho oficiální vydání. Za neuvěřitelně nízkou a velmi dostupnou cenu 1099,- toho má tento model opravdu hodně k nabídnutí.


Velmi propracovaný tvar s váhou přiměřeně na stranách tak aby yoyo dlouho sleepovalo, bylo stabilní a zároveň si však zachovalo snadnou ovladatelnost a rychlost je více než povedený. Tichý a hladký "spin" zajišťuje Center Trac ložisko a jako response systém zůstávají osvědčené a oblíbené úzké pady.


Parádní design Shutteru vytváří velmi lesklé barvení hned v několika barevných kombinacích a vylaserovaná grafika loga Shutter a podpisu Gentryho Steina.

Dostupnost: Není skladem

1 099,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 67,8
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,75
Šířka (mm) -3- 44,4
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (9)
Z nerezponzivního yoya se stalo rezponzivní
Dobry den potrebuju pomoct s mym yoyem. z nejakeho duvodu bylo yoyo nerezponzivní asi 3 mesice ale ted je rezponzivní a ložisko jsem kontroloval

- Ahoj, do ložiska se musel dostat nějaká nečistota, stačí ho vyčistit v technickým benzínu, návod najdeš zde:
https://www.youtube.com/watch?v=zSpexkVIO9M
Recenze od David (Odeslané 11.02.2020)
Skvělé, všeúčelové
Nemám moc s yoyi zkušenost, takže nedokážu posoudit s větším nadhledem, ale když ho porovnám například s Horizonem, tak je to asi jasnej vítěz. Někdo zde psal že s Shutterem nejdou horizontální triky. Toho človíčka bych rád vyvedl z omylu - yoyuju cca měsíc a půl a s Horizonem sem nedal ani základní hod do strany pro horizontální triky; vzal jsem Shutter a během 10 minut jsem dal základní kombo od Ann Connolly a za 2 dny jsem se naučil finger spiny. JO fingerspiny! Asi na to tvarem nevypadá, ale prostě v tom ten pařát udržím klidně i minutu. Další yoyo už si pravděpodobně nebudu muset kupovat, protože s tímhle jde fakt asi všechno. Větší problém než se naučit horizontální triky bylo opsat ty písmena pro přidání komentu. :D Recenze od Garadex (Odeslané 15.08.2016)
1. a super Kovak
Je to super yoyo i pro ty kteri prechazi z uplne zacatecnickeho yoya. Dobre drzi stabilitu a ma dobry sleep time kdyz jsem si ho koupil a opravdu se mi povedl hod tak jsem hodil 3,5 minuty a kdyz se budete starat dobre o lozisko tak si myslim ze to yoyo vam zustane dlouho. Recenze od TheCajdaMc (Odeslané 02.08.2016)
Poměr Cena Výkon
Yoyo je dobré ale mě osobně se dělají špatně horizontální tryky...Yoyo samo o sobě má výbornou stabilitu sleep a vřele ho doporučuji všem co přechazejí z plastu na kov. Recenze od Mikuláš (Odeslané 05.07.2016)
Čekal jsem mnoho méně ale dostal jsem více!
Opravdu skvělé YOYO! Čekal jsem odněj mnohem méně než jsem dostal, super sleep time, triky jdou fakt suprově! 11/10 Recenze od Moje jméno je tvé jméno (Odeslané 09.10.2015)
Najlepsi yoyo
Mam ho už dosť dlho a to yoyo super mam aj veľa trikiv vymyslených
Recenze od Shutter (Odeslané 17.03.2015)
nej yoyo od yoyofactory
Nej yoyo naučil jsem se s ním hodně triků a doporučuju :-) :-) :-) Recenze od Patr IK (Odeslané 28.10.2014)
Doporučuji
Ahoj,dlouho jsem uvažoval o tomto yoyu. Je to vážně bomba. Mám sleep time 6:10 min.:) Recenze od HonZik (Odeslané 04.08.2014)
L.U.X.U.S.N.Í !!!
Už původní Shutter je mooc libový yoyo a udělat ho v BB provedení je prostě parádní nápad. Nejlepší yoyo do 1200 a taky jedno z nejlepších YYF (a to že jsem jich už několik zkoušel). Yoyo se může zdát někomu trošku težší než by čekal, ale feel je opravdu VINIKAJÍCÍ. Grindy jsou s ním jedna radost a to i já kterej normálně moc negrinduje si to s ním docela dávám :) Doporučuju, dávám 10/10. Pokud sháníte něco "nadpozemskýho" do 1200, Shutter BB je volba č.1 ;)) Recenze od Martin (Odeslané 07.11.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Shutter
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba