Shutter Bimetal
360 Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal

Shutter Bimetal

Shutter Bimetal je yoyem mistra světa 2014 a 2019. Jak název napovídá, toto yoyo vychází z klasického Shutteru - legendárního yoya vydaného roku 2013.


Od té doby bylo spousty dotazů na to, kdy přijde i jeho bimetalová verze. Yoyofactory se ale raději pustilo jiným směrem a vydalo plastovou verzi Shuttera (Replay Pro) a následně novou verzi Shutteru a to Wide Angle. Až po šesti letech čekání se všem fanouškům Yoyofactory splnil sen a Bimetalového Shutteru se dočkali.


Shutter Bimetal je lehce širší než klasický Shutter a má trošku ostřejší hrany. Pro porovnání dáváme fotku s klasickým Shutterem a Wide Anglem vedle Bimetalového Shutter.


Jakmile se nám Shutter Bimetal dostal do ruky, hned z něho bylo cítit, že je to opravdu prémiové yoyo. Jede velmi smooth a dáte s ním i ty nejdelší comba. Přesvědčit se o tom můžete ve videu dole, kde Gentry dává dvouminutové combo na jeden nához. Těšíme se, co nám Gentry s tímto yoyem předvede na soutěžích!


Tichý a hladký "spin" zajišťuje Center Trac ložisko a jako response systém zůstávají osvědčené a oblíbené úzké pady.

Dostupnost: Skladem

2 799,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,75
Šířka (mm) -3- 46.5
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Shutter Bimetal
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba