Shutter Splash
Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash Shutter Splash

Shutter Splash

Shutter je yoyem mistra světa 2014 a 2019. Jde o celokovové yoyo pod které se podepsal sám Gentry Stein, člen Yoyofactory týmu a mistr světa v yoyování. Shutter představen v roce 2013 v Orlandu na Floridě a od té doby se netrpělivě čekalo na jeho oficiální vydání


Za neuvěřitelně nízkou a velmi dostupnou cenu toho má tento model opravdu hodně k nabídnutí. Velmi propracovaný tvar s váhou přiměřeně na stranách tak aby yoyo dlouho sleepovalo, bylo stabilní a zároveň si však zachovalo snadnou ovladatelnost a rychlost je více než povedený.


Tichý a hladký "spin" zajišťuje Center Trac ložisko a jako response systém zůstávají osvědčené a oblíbené úzké pady. Parádní design Shutteru vytváří velmi lesklé barvení hned v několika barevných kombinacích a vylaserovaná grafika loga Shutter a podpisu Gentryho Steina.


*Shutter splash se od klasického Shutteru liší pouze ve speciálním "splash" způsobu barvení

Dostupnost: Skladem

1 149,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 67,8
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,75
Šířka (mm) -3- 44,4
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (11)
Super
Yoyo jede čistě a když se dobře staráte o ložisko jede pořád jako novej. Mám ho asi 3 měsíce a veliká spokojenost. Recenze od Jrkrkfkffkgk (Odeslané 10.12.2019)
Hustý
Prostě dokonalý. Recenze od Magic Master (Odeslané 22.11.2014)
Hustý
Mam to yoyo sice dva dny ale musim rict ze je fakt suprovy. A dobre se s nim trefuje na provasek. Recenze od Pajas (Odeslané 02.10.2014)
best
super yoyo nej co jsem kdy měl Recenze od fff (Odeslané 25.07.2014)
výborné yoyo
já ho ztratil ale si ho určitě koupím znova protože jsem sním byl spokojený :D Recenze od Vojtěch (Odeslané 27.04.2014)
Super yoyo
Mám toto yoyo asi půl roku má teda BB :D je to nejluxusnější yoyo který jsem měl a měl jsem ji asi 7 :) dělají se s ním super triky. :) koupil jsem si do něj center truck a je boží :D Recenze od Venca (Odeslané 22.04.2014)
PŘIPOMÍNKA
Hezčí je shutter normalně, ne splash.
Recenze od polik (Odeslané 09.02.2014)
SSSSSSSSSSSSSSuuuuper
Je to dobry YoYo mam ho asi měsic a fakt super. Recenze od Mates (Odeslané 05.02.2014)
krutý
Je to do bry yoyo mam ho asi mesic a fakt super. :D Recenze od dominikus (Odeslané 18.01.2014)
maximálně hustý
tohle yoyo je fakt skvělí mám ho teprve pár hodin a už sem musel vyměnit dvakrát provázek Recenze od mtěj (Odeslané 25.12.2013)
super
Je to velmi dobré yoyo
určitě si ho kupte
Recenze od mafiaman123 (Odeslané 23.12.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Shutter Splash
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba