Space Cadet
Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet Space Cadet
-40.83%

Space Cadet

Yoyofactory se po Space Cowboyovi rozhodla pustit do dalšího bi-metalového yoya (složené ze 2 různých kovů). Tvar z moderních trendů yoyování, response system jsou tradiční silikonové pady a povrch je extra povedený, grinduje na jedničku s hvězdičkou. Bimetalový Space Cadet má však okraje osazeny leštěnými zátěžovými kroužky z prémiového 7075 hliníku. Díky tomu má Space Cadet excelentní výkon a luxusní vzhled. Další novinkou jsou boky yoya, které bylo nadesignovány na horizontální figer grindy, pokud se vám povede trefit prstem přímo na střed, můžete se těšit na nekonečnou točící se mánii v horizontálu.


Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 2 449,00 Kč

Special Price 1 449,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 43.3
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Space Cadet
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba