YoyoFactory Turntable 2
YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2 YoyoFactory Turntable 2
-29.6%

YoyoFactory Turntable 2

Už původní Turntable měl hodně originální a inovativní tvar. YoyoFactory vydalo pokračování tohohle modelu a Turntable 2 má navíc ještě bi-metalovou konstrukci se zátěžovým kroužkem na každé straně. Tvar na vnitřní části yoya je extrémně komplikovaný, yoyo má hodně futuristický vzhled. Důležité ale je, že Turntable 2 jede výborně a jede čistě, má velmi lehký feel a zvládá všechny typy triků, včetně grindů a horizontálních grindů. Velkou výhodou je, že tohle yoyo vám přijde v YoyoFactory kufříku na 2 yoya, uvnitř je i zcela nový Dark Matter olej.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 2 399,00 Kč

Special Price 1 689,00 Kč

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.1
Průměr (mm) -1- 56.5
Gap (mm) -2- 4.55
Šířka (mm) -3- 43.5
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
:)
Skvělé yoyo. Super je to, že je u toho i pouzdro a olejíček - díky tomu můžu svá yoya bezpečně převážet a šetřit ložiska. Rozhodně doporučuji. Recenze od Hcbj (Odeslané 08.01.2019)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Turntable 2
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba