Velocity
360 Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity Velocity

Velocity

Velocity je skvělé všestranné yoyo, má unikátní Adjust-o-matic návratový systém patentován Yoyofactory (nastavování návratovosti, jednoduše otočením kolečka na boku yoya) a díky tomu si jej můžete nastavit přesně jak potřebujete. Velocity může tedy být vaším prvním yoyem s kterým se naučite základy ale hravě zvládne i pokročilé triky. Moderní tvar skvěle padne do ruky a zajišťuje skvělou stabilitu a dostatečnou délku sleepu, takže složitější comba nejsou pro Velocity problémem. O tom Vás přesvědčí členové Yoyofactory Contest týmu - David Ung, Patrick Mitchell a Mateusz Ganc ve videu uvedeném níže.
Velocity vám přijde již vyčištěné, pokud nevracíte přes bind a chcete tedy, aby se yoyo vracelo na trhnutí, stačí namazat ložisko a trochu utáhnout Adjust-o-matic.
Velocity je super plastové yoyo, které se přizpůsobí jak začátečníkovi tak mistrovi.

Dostupnost: Skladem

389,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 61,3
Průměr (mm) -1- 55,1
Gap (mm) -2- 3,8
Šířka (mm) -3- 39,2
Ložisko -4- A
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (23)
Najs
Tohle yoyo doporučuji všem co začínají yoyovat.Za celou dobu co ho mám s ním nebyl jedinej problém a skvěle se s ním yoyuje :) 8 Bodu Recenze od Pulchi (Odeslané 14.05.2013)
Super
Koupil jsem si tohle yoyo a je super žádné chybičky Prostě SUPER!!! Bohužel už ho mám trochu škráblé, ale neva. :) Tohle yoyo 100% doporučuji. Za mě 5* :) Recenze od Strakec (Odeslané 11.05.2013)
super
pro zacatecnika dobry kdo chce jojo na zacatek i na delsi dobu skvela volba jedno z nejlepsich plastaku od YYF Recenze od ralf (Odeslané 09.05.2013)

Položky 2123 z celkem 23

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Velocity
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba