YoyoFactory Voyage
YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage YoyoFactory Voyage

YoyoFactory Voyage

Voyage je signature model pod který se podepsal mistr světa 2018 Evan Nagao. Tohle yoyo zvldáne všechny základní triky yoyování a hodí se tak skvěle pro začínající yoyery. Je vyrobenu z plastu a plastové ma i ložisko. Netočí se tak dlouho jako ostatní yoya s kovovým kuličkovým ložiskem, za to je ale o něco levnější.

Dostupnost: Není skladem

149,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 57.13
Průměr (mm) -1- 58.5
Gap (mm) -2- 3.1
Šířka (mm) -3- 37.4
Ložisko -4- -----
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Starburst
Styl 1A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YoyoFactory Voyage
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba