Whip - CYYN18 edition
Whip - CYYN18 edition Whip - CYYN18 edition Whip - CYYN18 edition Whip - CYYN18 edition Whip - CYYN18 edition

Whip - CYYN18 edition

Whip je plastovým yoyem od firmy Yoyofactory. Jeho výkon je v poměru k ceně neuvěřitelně dobrý. Whip je velmi jednoduchý avšak kvalitně vyrobený. Konstrukce působí velmi robustně a tvar krásně padne do ruky. Dle tvaru je vidět, že většina váhy je směrována k okrajům yoya, to zajišťuje dostatečný "sleep time" a stabilitu. Ihned po vybalení z obalu jede Whip naprosto čistě a vrací se pouze přes bind (je neresponsivní) proto se hodí skvěle pro středně pokročilé yoyery.


CYYN 2018 edition je speciální edice Whipu, která byla vydána na Czech Yoyo Nationals 2018 / Yoyo Mistrovství ČR 2018. Je limitována na 120ks a dostávali ji všichni soutěžící k registraci, zbytek jde do prodeje jako podpora České Yoyo Asociace. Tahle edice má navíc vyčištěné konkávní ložisko velikosti C.

Dostupnost: Není skladem

149,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 56,4
Průměr (mm) -1- 54
Gap (mm) -2- 4,2
Šířka (mm) -3- 41
Ložisko -4- C
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Whip - CYYN18 edition
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba