Finger Tape
Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape Finger Tape

Finger Tape

Yoyofficer Finger Tape je speciální páska pro ochranu vašich prstů. Finger Tape aplikujte na místo, kde máte přípevněn provázek k ruce.

Dostupnost: Skladem

69,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
supr
je to dokonalá vichitavka často mam na prstoch otlaki ale teraz nie!
SUPER !
Recenze od you you (Odeslané 24.01.2018)
Supr pomůcka nejen pro začátečniky ale i pro pokročilé
Finger tape je skvělá v tom že např. při dlouhodobém yoyování se dřou prsty a hrubý string takže s finger tape už nebudou Recenze od Bobr (Odeslané 20.06.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Finger Tape
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba