FAY
360 FAY FAY FAY FAY FAY FAY FAY FAY FAY FAY FAY

FAY

Yoyorecreation je známo především díky svým high-end kovovým yoyím. Když se tedy vrhli do výroby plastových yoyí, dalo se očekávat, že jejich kvalita bude také nadmíru vysoká. A je to tak. FAY je skvělé yoyo jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.


Díky úzkému a širokému ložisku, které balení obsahuje, se dá nastavit yoyo na responzivní i na neresponzivní mód. FAY tedy může být skvělým yoyem pro začínající yoyery, kteří časem budou chtít přejít na pokročilejší yoyování. S FAYem stačí přehodit ložisko a můžete zkoušet i pokročilejší triky.

Dostupnost: Není skladem

499,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Yoyorecreation
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.5
Průměr (mm) -1- 61.9
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 41.5
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: FAY
Výrobce

yoyorecreation

Spojení luxusu a dokonalé preciznosti, to je Yoyorecreation. Yoyery, kteří zvládnou ty nejnáročnější a nejrychlejší triky najdete v Japonsku a právě odtud je i firma Yoyorecreation. O vibrace či jiné nedokonalosti nemusíte mít sebemenší starost, kvalita a zpracování je zde totiž splňována na 110%. Kengo Kido je yoyer, který za tím vším stojí. Není však sám, jeho značku reprezentuje tým především asijských profesionálních yoyerů, jedním z nich je i velmi oblíbený Yori Iamaki.

Doprava a platba