Futura
360 Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura Futura

Futura

Futura je yoyo vyrobené japonskou společností Yoyorecreation a patří do řady Typeface. Tato série se zaměřuje na design založený na písmu.


Mnohé z vás písmo Futura určitě použilo písemně, takže pokud budete mít někdy šanci si i zayoyovat s Futurou, určitě Vám nebude připadat cizí.


Podobně jako písmo Futura je i yoyo založeno na geometrických tvarech a dokonale padne do vaší ruky. Díky V-shape tvaru yoyo působí organicky a má rychlejší feel. Toto yoyo je extrémně smooth a díky kombinaci ložisek DS se může snadno stát vaším oblíbeným yoyem.


Futuru můžete vidět v akci ve videu níže.

Dostupnost: Skladem

1 449,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Yoyorecreation
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.1
Průměr (mm) -1- 55.9
Gap (mm) -2- 4.7
Šířka (mm) -3- 43.0
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Futura
Výrobce

yoyorecreation

Spojení luxusu a dokonalé preciznosti, to je Yoyorecreation. Yoyery, kteří zvládnou ty nejnáročnější a nejrychlejší triky najdete v Japonsku a právě odtud je i firma Yoyorecreation. O vibrace či jiné nedokonalosti nemusíte mít sebemenší starost, kvalita a zpracování je zde totiž splňována na 110%. Kengo Kido je yoyer, který za tím vším stojí. Není však sám, jeho značku reprezentuje tým především asijských profesionálních yoyerů, jedním z nich je i velmi oblíbený Yori Iamaki.

Doprava a platba