Helvetica
360 Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica Helvetica

Helvetica

Helvetica je jedno z yoyí od japonské značky Yoyorecreation, které patří do řady Typeface. Tato řada se zaměřuje na design vycházející z typů písma. Písmo Helvetica určitě mnoho z Vás už někdy při psaní použilo, takže pokud někdy budete mít šanci si i zayoyovat s Helveticou, určitě Vám nebude cizí.


Toto yoyo je mimořádně smooth a s kombinací DS ložiska, které uvnitř najdete je to super yoyo jak na doma, tak i na conesty.


Helveticu v akci můžete vidět ve videu níže.


Dostupnost: Skladem

1 449,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Yoyorecreation
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.4
Průměr (mm) -1- 56.0
Gap (mm) -2- 4.7
Šířka (mm) -3- 43.0
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Helvetica
Výrobce

yoyorecreation

Spojení luxusu a dokonalé preciznosti, to je Yoyorecreation. Yoyery, kteří zvládnou ty nejnáročnější a nejrychlejší triky najdete v Japonsku a právě odtud je i firma Yoyorecreation. O vibrace či jiné nedokonalosti nemusíte mít sebemenší starost, kvalita a zpracování je zde totiž splňována na 110%. Kengo Kido je yoyer, který za tím vším stojí. Není však sám, jeho značku reprezentuje tým především asijských profesionálních yoyerů, jedním z nich je i velmi oblíbený Yori Iamaki.

Doprava a platba