ONE - Duklock ALE ČAU ed.
ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed. ONE - Duklock ALE ČAU ed.

ONE - Duklock ALE ČAU ed.

Je to tady - limitovaná ALE ČAU edice slovenského Youtubera Duklocka k dispozici pouze na našem eshopu! Nedávno Duklock opět začal házet s yoyem ve svých videích a dokonce se objevil i ve videu od největšího Youtubera na světě - Pewdiepie! I proto jsme se rozhodli mu udělat tuto speciální edici ALE ČAU!


One od americké firmy Yoyofactory je ideálním yoyem pro začátečníky. Za velmi nízkou cenu nabízí moderní tvar, parádní design a oblíbené silikonové pady pro správný response. One je responsivní (vrací se na trhnutí ruky) a provede Vás tak jednoduše základy yoyování. Jakmile základy zvládnete tak stačí pouze vyměnit ložisko za širší a můžete se vrhnout na pokročilé triky. Obrovskou výhodou One je tedy to, že za pár korun dostanete moderní a univerzální yoyo, které poslouží jak úplnému začátečníkovi tak i pokročilému yoyerovi.


V balení najdete:  • Yoyo ONE od Yoyofactory (limitovaná ALE ČAU edice)

  • Zelený String (provázek)

  • Široké ložisko pro pokročilé triky

  • Průhlednou ALE ČAU samolepku


*Ke každému yoyu doporučujeme pořídit i sadu provázků. Provázky je potřeba pravidelně měnit, aby yoyo správně fungovalo.

Dostupnost: Není skladem

349,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 58,3
Průměr (mm) -1- 52,72
Gap (mm) -2- 4,8
Šířka (mm) -3- 38
Ložisko -4- C
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: ONE - Duklock ALE ČAU ed.
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba