OverThrow
360 OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow
-36.04%

OverThrow

OverThrow je nové plastové yoyo od firmy Yoyofactory, která s vydáním tohoto yoya udělala opět krok vpřed. Hned ze začátku je nutné zmínit, že se jedná o yoyo velkých rozměrů (vycházející z tvaru yoya Nine Dragon) - s šířkou 50.5 mm není problém trefovat yoyo na jakýkoliv string. Na stranách se nachází fingerspin hub, takže OverThrow se idealně hodí i na fingerspin triky. Zároveň je yoyo zatíženo kovovými kroužky, což dává yoyu ještě větší stabilitu.
Overthrow je navíc vytvořené z průhledného plastového materiálu v několika barevných kombinacích.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 999,00 Kč

Special Price 639,00 Kč

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.9
Průměr (mm) -1- 60.2
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 50.5
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: OverThrow
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba