OverThrow
360 OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow OverThrow

OverThrow

OverThrow je nové plastové yoyo od firmy Yoyofactory, která s vydáním tohoto yoya udělala opět krok vpřed. Hned ze začátku je nutné zmínit, že se jedná o yoyo velkých rozměrů (vycházející z tvaru yoya Nine Dragon) - s šířkou 50.5 mm není problém trefovat yoyo na jakýkoliv string. Na stranách se nachází fingerspin hub, takže OverThrow se idealně hodí i na fingerspin triky. Zároveň je yoyo zatíženo kovovými kroužky, což dává yoyu ještě větší stabilitu.
Overthrow je navíc vytvořené z průhledného plastového materiálu v několika barevných kombinacích.

Dostupnost: Skladem

999,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.9
Průměr (mm) -1- 60.2
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 50.5
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: OverThrow
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba