YYF Worldwide Tshirt
YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt YYF Worldwide Tshirt

YYF Worldwide Tshirt

Týmové YoYoFactory tričko s vlajkami všech zemí, ve kterých má YoYoFactory člený svého contest týmu. Vyrobeno v Česku ve spolupráci s One Life Clothing.

Dostupnost: Není skladem

999,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Materiál Ne
Šířka v ramenou (mm) -1- M 520 / L 540 / XL 580
Šířka v pase (mm) -2- M 520 / L 570 / XL 600
Délka (mm) -3- M 780 / L 790 / XL 790

Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YYF Worldwide Tshirt
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba