JMÉNO:
Zdeněk Hýbl
NAROZEN:
28. 7. 1992
MĚSTO:
Kralupy nad Vltavou
STYL:
1A, 4A
YOYO:
Edge, Replay, Unicorn, Nifty, Skyva
SPONSOR:
SLUSNY
ÚSPĚCHY:
1st X-division YYMČR 2009, 1st AP EYYC 2014, 3rd Barista Roku 2017
KONTAKT:
   

BIO:

Zdeněk je z Kralup nad Vltavou, ale už nějakou dobu žije v Praze (v bytě s Robem Kučerou). Yoyovat začal v roce 2007, když přišel do Prahy na průmyslovku, kde yoyoval kluk jménem David Chlebníček a ten mu dal základy. V roce 2010 se stal prvním Čechem sponzorovaným firmou CLYW, poté založil s Robertem firmu Barely Legal, která působila na českém trhu až do roku 2015.

 

Je hrdým členem SLYSNY a Yoyoboys. Nejradši soutěži v AP divizi jako duo Yoyoboys, v 1A, nebo ve 4A. V poslední době ho zaměstnává však jeho kavárna Onesip coffee a soutěžení právě v kávě (bronzový Barista Roku 2017). Má rád technický a Slack-ový triky, plastová yoya, XL kitty stringy, čerstvé provázky a ložisko které funguje. Nemá rád triky bez pointy, přehnaný pisničky na soutěžích, starý provázky, rukavičky na yoyování a triky, které jsou jen na bezduché nahnání bodů.

 

Mezi jeho oblíbené yoyery patří: David Kreibich, Pavel Dietrich, Ondřej Dolejš, Tony Šec, Ky Zizan, Andrew Bergen, John Ando, Ryosuke Iwasawa, Takeshi Matsuura, Yuuki Spencer, Charles Haycock

 


VIDEA:

..............................................................

FREESTYLY: