CLYW Peak 2
360 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2 CLYW Peak 2

CLYW Peak 2

Peak je legenda v yoyování, nebo alespoň do nedávné doby byl. Jde totiž vůbec o první yoyo, které dnes již velmi populární CLYW vydal. Kanadský výrobce Caribou Lodge Yoyo Works vedený Chrisem Mikulinem nastavil s Peakem laťku dost vysoko a získal si i dost pozornosti. Tohle celokovové yoyo mělo totiž na svou dobu velmi dobrý design doplněný neskutečně originální grafikou. Poptávka po něm byla tak veliká, že jakmile se Peak objevil na eshopu, během několika vteřin byl vyprodán, CLYWu to nastartovalo super firmu, která i díky tomuto úspěchu dnes je tam, kde je - mezi top výrobci s tisíci yoyo fanoušky po celém světě.

Po 10 letech se Chris se svým týmem rozhodl vydal Peak znovu a díky tomu je tak k mání Peak 2. Ten má úplně stejný tvar jako jeho předchůdce, modernizován a upraven byl jen prostor okolo ložiska a maličko upraveno rozložení váhy tak, aby Peak 2 byl výkonnější. S Pixel ložiskem uprostřed a klasickými Snow Tire jako response systemem jde o super stylové celokovové, neresponsivní yoyo, které můžeme doporučit všem yoyerům, včetně opravdových fajnšmekrů a sběratelů.

Dostupnost: Není skladem

1 949,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.5
Průměr (mm) -1- 54.6
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 41.7
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: CLYW Peak 2
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba